poniedziałek, 7 lipca 2014

Moje osiągnięcia. Czas na pasje małe i duże...


Czas na pasje jest zawsze... Krótka chwila w ciągu dnia. Cały weekend. Urlop. To zależy :) A do moich pasji należy między innymi gotowanie :) Dla mnie przebywanie w kuchni to relaks. Pomysły na potrawy, które się przy tym rodzą są najczęściej spontaniczne. Bardzo często o smaku i wyglądzie potrawy decydują składniki, które są akurat "pod ręką". Lubię brać udział w akcjach dla blogerów. I chociaż ogólnie mam w ciągu tygodnia mało czasu dla siebie, to w weekendy nadrabiam zaległości... te kulinarne też:) Wprawdzie nie zdobyłam głównej nagrody ( blogosfera świetnie gotuje i konkurencja jest ogromna) , ale mam na koncie kilka wyróżnień, które mnie zaskoczyły i ucieszyły zarazem.
Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka - ogromna paczka makaronów i kasz Lubella. To nagroda za wyróżnienie w konkursie "Lubella na sportowo"
Bardzo się ucieszyłam, bo makaron uwielbiam i z przyjemnością go wykorzystam w mojej kuchni :)

Brałam też udział w akcji "Pudliszki - pomidorowe inspiracje" gdzie moje dwa przepisy też zostały wyróżnione: https://www.facebook.com/Durszlakpl/posts/767482246636846

http://twins-pot.blogspot.com/2014/06/zupa-w-stylu-andaluzyjskim-z-makaronem.html
http://twins-pot.blogspot.com/2014/06/lasagne-zwijane-z-miesem-i-sosem.html

A jeszcze wcześniej był konkurs Smakowitej Pajdy - smalczyk roślinny : "smakowita Pajda, to kulinarna frajda. Dwa moje przepisy zostały wyróżnione.
Jeden z nich: http://twins-pot.blogspot.com/2014/02/bueczki-drozdzowe-moj-ogrod-zimowy.html został nagrodzony torbą eco :) a drugi http://twins-pot.blogspot.com/2014/02/gulasz-rybny-na-plackach-porowo.html zostanie umieszczony w powstającej własnie książce kucharskiej Smakowitej Pajdy.

Tak to już jest, że życie składa się, nie z jednego wielkiego, ale z wielu małych przyjemnych doznań. I każdy sam sobie je gromadzi. Warto mieć pasje... małe i duże :)

4 komentarze:

  1. Gratulacje i powodzenia w kolejnych akcjach :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne osiągnięcia :) takie małe też cieszą, wiem coś o tym :) a w wiadomej sprawie też napisałam i czekam na odpowiedz.... Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dziękuję za mile słowa :)

    OdpowiedzUsuń